Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zwycięska drużyna turnieju, czyli Pogoń I Mogilno z trenerem Karolem Markiewiczem fot. Paweł Lachowicz

8 marca w hali sportowej w Strzelnie rozegrany został turniej piłki nożnej skrzatów Strzelno Cup 2020.

W zmaganiach brało udział 8 zespołów ze Strzelna, z Mogilna, Trzemeszna, Kruszwicy i Inowrocławia z roczników 2013 i młodszych. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach, po czym najlepsi z poszczególnych grup awansowali do finału. Całość prowadził Sebastian Warzecha, a pełne emocji rozgrywki sędziował Marcin Kaźmierczak.

W klasyfikacji ogólnej w meczu o pierwsze miejsce zmierzyły się zespoły Pogoni I i II, a w meczu o trzecie miejsce zagrały drużyny MKS Trzemeszno i Olimp I Strzelno. Wszystkie zespoły otrzymały puchary. Dodatkowo drużyny z podium otrzymały nagrody w postaci piłek. Najmłodszych zawodników z wszystkich drużyn oraz najlepszych zawodników nagrodzono statuetkami.

Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy Olimp. Patronat prasowy sprawował Tygodnik Pałuki i Ziemia Mogileńska.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 8 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.