Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Marek Holak

W Pogoni Mogilno od dzisiaj, 12 marca zostały także wstrzymane wszystkie treningi drużyn młodzieżowych.

W najbiższy weekend wystartować miały rozgrywki rundy wiosennej IV ligi i klasy okręgowej. Pogoń Mogilno miała zagrać na własnym boisku z Orlętami Aleksandrów Kujawski, a Kujawianka Strzelno miała wyjechać do Lubienianki Lubień Kujawski.

Początkowo informacje mówiły, że mecze odbędą się, ale przy pustych trybunach, bez udziału kibiców. Ostatecznie dzisiaj na stronie K-PZPN w Bydgoszczy ukazał się taki komunikat:

"W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju K-PZPN zaleca bezwzględne stosowanie się wszystkich klubów do decyzji Prezesa Rady Ministrów dotyczącej odwołania imprez masowych. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z uchwałą zarządu PZPN z dnia 12 marca br. zawiesza się rozgrywanie wszystkich zawodów piłkarskich prowadzonych przez K-PZPN, również tych których organizacja nie podlega rygorom ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o Bezpieczeństwie Imprez Masowych. Zawieszenie obowiązuje do dnia 29 marca 2020 r. włącznie".

Czyli zawieszenie obowiązuje przez okres trzech najbliższych kolejek i dotyczy rozgrywek wszystkich klas piłkarskich.

Zarząd KS Pogoń Mogilno podjął ponadto decyzję o wstrzymaniu z dniem dzisiejszym 12 marca wszystkich treningów drużyn młodzieżowych na okres dwóch tygodni.

Marek Holak, 12 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.