Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Marek Holak

Na boisku w Mogilnie, w meczu II drużyny Pogoni Mogilno z Mienią Lipno sędzia pokazał aż 3 czerwone kartki, wszystkie w II połowie.

11 października mecz drugiej drużyny Pogoni w klasie okręgowej obfitował na boisku w Mogilnie w wiele emocji. Sędzia główny spotkania pokazał aż 3 czerwone kartki: 2 dla piłkarzy Mieni i 1 dla pogonisty Macieja Konieczki. Nie pomogło to piłkarzom Pogoni, którzy przegrali swoje spotkanie 1:2. Do przerwy wynik brzmiał 1:1, a gola zdobył w 25 min Maciej Konieczka.

Pierwsza drużyna Pogoni występująca w IV lidze, grała dzisiaj 11 października w Kowalu z Kujawiakiem. Zdobyła tam bezcenne 3 punkty i mecz wygrała 2:1, choć to Kowal objął na początku II połowy prowadzenie. Gole dla Poogni zdobyli: Jacek Wojciechowski i Bartosz Czarnecki w 86 min.

Więcej zdjęć z meczu Pogoni II w naszej galerii.

Marek Holak, 11 X 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.