Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Losy meczu ważyły się do ostatniej piłki   fot. Marek Holak

W niedzielę, 22 listopada do Mogilna przyjeżdża Gedania Gdańsk, zaległy mecz bez publiczności o godzinie 13.00.

W dwóch pierwszych setach spotkania rywalki z Szamotuł były po prostu lepsze od zawodniczek Sokoła Mogilno. Lepiej zagrywały, lepiej rozgrywały, lepiej broniły i świetnie asekurowały. Odnosiło się wrażenie, że na parkiecie jest ich więcej. Gdzie mogilnianki nie posłały piłki, tam była zawodniczka Szamotuł. Sokolanki nie mogły wejść w to spotkanie, widać było dwutygodniową przerwę covidową spowodowaną zachorowaniami u części zawodniczek. I seta sokolanki przegrały zdecydowanie 15:25.

Coś drgnęło w drugiej części II seta. Co prawda Sokół przegrał go jeszcze 23:25, ale trener Michał Muszyński przed trzecim setem mówił do dziewczyn, by grały to co zaczęły grać już pod koniec II seta. Miał rację. Trzecia partia zdecydowanie należała do Sokoła i zakończyła się 25:12, a IV parta 25:15. Tie break też nie był zagrożony i Sokół wygrał 15:11. Sokolanki mogą sobie dopisać do tabeli 2 punkty a Szamotulanin 1 punkt.

Wyniki 9. kolejki 21 listopada:

* UKS ZSMS Poznań - Energetyk II Poznań 2:3 (25:22, 21:25, 25:14, 20:25, 10:15)

* Sokół Mogilno - Szamotulanin Szamotuły 3:2 (15:25, 23:25, 25:12, 25:15, 15:11)

* AZS UMK Toruń - APS Rumia 3:2 (25:22, 25:18, 19:25, 23:25, 15:12)

* UKŻPS Kościan - Gedania Gdańsk 3:0 (26:24, 25:22, 25:18)

* Truso Elbląg - Wieżyca 2011 Stężyca 0:3 (17:25, 8:25, 13:25)