Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

21 listopada rozegrano drugi turniej cyklu Grand Prix fot. Roman Wolek

Rozegrano przedostatni turniej w ramach Grand Prix.

21 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Trzemesznie rozegrany został trzeci z czterech zaplanowanych turniejów tenisowych z cyklu Grand Prix Trzemeszna w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Trzemeszna. Dwa pierwsze rozegrano na kortach obok hali. W turniejach można uzyskać odpowiednio liczbę punktów: 60 za pierwsze miejsce, 48 za drugie, 42 za trzecie, 36 za czwarte, 24 za miejsca 5-8
oraz 12 za miejsca 9-12. W trzecich zawodach udział wzięli zawodnicy w kilku kategoriach wiekowych.
Po rozegraniu wszystkich turniejów najlepsze zawodniczki i zawodnicy rankingu Grand Prix Trzemeszna w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza otrzymają puchary i nagrody.
Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska oraz w e-Pałukach w czwartek, 26 listopada.

Roman Wolek, 23 XI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.