Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Trwa plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Ziemi Mogileńskiej 2020 roku. Każdy, kto chce zwiększyć szanse swojego kandydata, powinien pamiętać, że ważny głos musi zawierać nazwiska lub numery trzech sportowców.

Osoby, które chcą wesprzeć swoich kandydatów i poprawić ich wynik w klasyfikacji ogólnej mogą do redakcji w Mogilnie (ul. Ogrodowa 1) dostarczać kupony wycięte z papierowych wydań naszych tygodników. Można także skorzystać z opcji wysyłania sms-ów. Na sportowców można głosować do piątku 12 lutego do 14.00.
Przypominamy, zarówno na kuponach jak i w treści SMS-ów, należy wpisywać nazwiska lub numery trzech różnych sportowców z list opublikowanych w naszych tygodnikach.
Kandydaci na sportowca Ziemi Mogileńskiej.Ziemi Mogileńskiej.
Regulamin oraz dokładne informacje o tym, jak głosować.

(mr), 22 XII 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.