Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i nagrody fot. Roman Wolek

Tenisiści rywalizowali w czterech turniejach.

19 grudnia w hali widowiskowo-sportowej w Trzemesznie rozegrany został czwarty i zarazem ostatni z zaplanowanych turniejów tenisowych z cyklu Grand Prix Trzemeszna w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Trzemeszna. Dwa pierwsze rozegrano na kortach obok hali. Dwa kolejne, wewnątrz hali. W turniejach można było uzyskać odpowiednio liczbę punktów: 60 za pierwsze miejsce, 48 za drugie, 42 za trzecie, 36 za czwarte, 24 za miejsca 5-8 oraz 12 za miejsca 9-12. Po zakończeniu zmagań najlepsze zawodniczki i zawodnicy rankingu Grand Prix Trzemeszna w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza otrzymali puchary i nagrody.
Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska oraz w e-Pałukach w środę, 23 grudnia.

Roman Wolek, 19 XII 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.