Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Gala Sportu w tym roku nie odbędzie się, ale nagrody na laureatów już czekają fot. Bartosz Woźniak

Znamy już szczęśliwców, którzy dostali się do zaszczytnej dziesiątki najpopularniejszych sportowców Ziemi Mogileńskiej 2020 Roku. Z powodu pandemii w tym roku Bankiet Sportowy nie będzie organizowany, ale nagrody na laureatów i laureatki już czekają.

W piątek do 14.00 redakcja Tygodnika Lokalnego Pałuki i Ziemia Mogileńska przyjmowała głosy na kandydatów w XX Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskije 2020 roku. W plebiscycie można było głosować na swoich faworytów za pomocą oryginalnych kuponów drukowanych w tygodniku Pałuki bądź drogą elektroniczną poprzez SMS. Z kolei działacza i trenera roku 2020 wyłoniła komisja plebiscytowa na podstawie zgłoszeń.

Na podstawie przesłanych do redakcji głosów dziesiątka najpopularniejszych sportowców według kolejności alfabetycznej przedstawia się następująco:

Izabela Jaroszewska (gmina Jeziora Wielkie) - narciarstwo wodne

Agnieszka Kędzierska (gmina Trzemeszno) - nordic walking

Sławomir Knast (gmina Mogilno) - biegi

Maciej Kopiński (gmina Mogilno) - piłka nożna

Jakub Kowalik (gmina Mogilno) - piłka nożna

Grzegorz Mądry (gmina Trzemeszno) - nordic walking

Tobiasz Piotrowicz (gmina Strzelno - piłka ręczna

Małgorzata Szczudlik (gmina Trzemeszno) - nordic walking

Oliwier Winiarczyk (gmina Strzelno) - piłka ręczna

Jędrzej Wolski (gmina Mogilno) - biegi

Niestety z powodu przedłużającej się pandemii i trwających nadal obostrzeń sanitarnych, w tym roku po raz pierwszy w historii nie odbędzie się tradycyjny Bankiet Sportowy, podczas którego oficjalnie ogłaszaliśmy wyniki głosowania i świętowaliśmy w gronie laureatów. Nie oznacza to jednak, że na wyróżnionych sportowców nie czekają nagrody, w tym te najważniejsze, czyli statuetka Atlasa i puchary.

Z zawodnikami i zawodniczkami z wyłonionej dziesiątki skontaktujemy się, celem uzgodnienia formy przekazania pucharów i dyplomów, które w ciągu najbliższego tygodnia chcielibyśmy wręczyć i przy okazji wykonać zdjęcie. Listę laureatów wedlug miejsc opublikujemy w tygodniku Pałuki za dwa tygodnie 25 lutego. 

Marek Holak, 13 II 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.