Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Podczas tegorocznego plebiscytu sportowego konkurs sms-owy wygrała pani Kamila Kolberg z miejscowości Zieleń (gm. Trzemeszno), bowiem to ona w najkrótszym czasie odpowiedziała prawidłowo na pytanie konkursowe.

12 lutego o 14.00 zakończono przyjmowanie głosów – zarówno tych na kuponach jak i przesłanych sms-ami - w konkursie na najpopularniejszego sportowca ziemi mogileńskiej 2020 roku. Niezależnie od nośnika głosów należało podać numery trzech zawodników, którzy zdaniem zgłaszającego są najpopularniejsi. W sumie przysłanych zostało 361 sms-ów, z tego 353 były poprawne, a 8 było błędnych.
Podobnie jak w latach poprzednich w plebiscycie wygrywają nie tylko sportowcy, ale także jedna z osób wysyłających sms-y. Laureatem pośród głosujących zostaje osoba, która w najkrótszym czasie prawidłowo odpowie na pytanie wysłane po zakończeniu plebiscytu na telefony komórkowe. Zrobiła to pani Kamila Kolberg i to ona otrzyma zegarek sportowy.
Wszystkim, którzy uczestniczyli w głosowaniu sms-owym na sportowca 2020 roku bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a pani Kamili serdecznie gratulujemy wygranej. Zachęcamy do wysyłania sms-ów w kolejnych konkursach.
Wyniki plebiscytu na najpopularniejszego sportowca Pałuk 2020 roku w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki oraz w e-Pałukach w czwartek, 25 lutego.

(mr), 25 II 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.