Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Grzegorz Mądry - Sportowiec Roku 2020   fot. Marek Holak

Zakończyliśmy XX Plebiscyt Tygodnika Lokalnego Pałuki i Ziemia Mogileńska na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskiej 2020 roku. Głosami naszych Czytelników zwyciężył Grzegorz Mądry z Kijkowego Trzemeszna.

Z powodu przedłużającej się pandemii i trwających nadal obostrzeń sanitarnych, w tym roku po raz pierwszy w historii nie został zorganizowany w Mogilnie tradycyjny Bankiet Sportowy. Tym samym, wyróżnieni zawodnicy i zawodniczki, trenerzy, działacze sportowi, samorządowcy nie mogli spotkać się ze sobą. Szkoda, bo był to Jubileuszowy XX Plebiscyt Sportowy. Tym razem zaprosiliśmy sportowców na różne godziny do siedziby redakcji Pałuk w Mogilnie, aby wręczyć puchary i dyplomy. Wyjątkowa radość spotkała uprawiającego nordic walking Grzegorza Mądrego, który zyskał największe poparcie Czytelników, dzięki czemu mogliśmy mu wręczyć statuetkę Atlasa.

Złota dziesiątka przedstawia się następująco: 2. miejsce Izabela Jaroszewska, 3. Agnieszka Kędzierska, 4. Jędrzej Wolski, 5. Małgorzata Szczudlik, 6. Sławomir Knast, 7. Tobiasz Piotrowicz, 8. Oliwier Winiarczyk, 9. Michał Kopiński, 10. Jakub Kowalik.

Natomiast komisja plebiscytowa zdecydowała, iż Działaczem Roku 2020 został Krzysztof Rogala (sekcja tenisa stołowego, Pogoń Mogilno), a Trenerem Roku 2020 - Michał Muszyński (siatkówka, Sokół Mogilno).

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szczegółowe informacje o Złotej dziesiątce oraz wyniki głosowania na wszystkich 28 sportowców biorących udział w plebiscycie, przedstawiamy w numerze tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska, w czwartek 4 marca.

Marek Holak, 2 III 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.