Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Spichlerz Romana
Ostatnie w tym II-ligowym sezonie po meczu z Kościanem wirtualne pożegnanie siatkarek Sokoła" z kibicami   fot. Marek Holak

Sokolanki pewnie pokonały 20 marca we własnej hali, w meczu ostatniej kolejki II ligi rywalki z UKŻPS Kościan 3:0.

Można powiedzieć, że był to już mecz bez historii. Sokół pewnie wygrał II-ligę i nie miał także większych problemów z pokonaniem drużyny UKŻPS Kościan 3:0 (27:25, 25:15, 25:22). Trener Michał Muszyński zagrał w meczu dwiema szóstkami, tak, by wszystkie siatkarki mogły symbolicznie wystąpić w ostatnim spotkaniu.

Wygrana w rozgrywkach II ligi to największy ligowy sukces mogileńskiej siatkówki od 52 lat, od momentu, gdy jako sekcja funkcjonowała od 1969 r. przy Pogoni Mogilno i potem od 1989 r. już jako odrębny klub - Sokół Mogilno. Obecnie Sokół przygotowuje się do baraży/turnieju półfinałowego o wejście do I ligi.

Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej, w czwartek 25 marca.

Marek Holak, 21 III 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.