Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak

Uroczystości

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju dotyczącą koronawirusa COVID-19, Prymas Polski abp Wojciech Polak po rekomendacji Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski, 13 marca wydał dekret z dyspensą od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej do 29 marca oraz z zaleceniami dotyczącymi wizytacji kanonicznych, bierzmowań, rekolekcji.

Taką decyzję podjęli organizatorzy imprez Małgorzata Małecka i Marek Fredyk, po rozmowie z burmistrzem Leszkiem Duszyńskim.

Płeć piękna dostała po różyczce oraz wypiła lampkę wina. Całości dopełniła artystyczna niespodzianka.

Z okazji Dnia Kobiet na niedzielę 8 marca dom kultury w Strzelnie zaprosił wszystkich chętnych mieszkańców na wspólne obchody kobiecego święta.

- Myślę, że każda z przybyłych na tę uroczystość pań poczuła się doceniona i z zadowoleniem będzie wspominać te wspaniałe chwile - powiedziała Barbara Lech, prezes Stowarzyszenia Promyk Nadziei w Żabienku, jednocześnie sołtys sołectwa Żabno-Żabienko i radna Rady Miejskiej w Mogilnie.

Czas piosenką umilił wszystkim zespół „Wylatowianki” pod kierunkiem Waldemara Krystkowiaka.

W sobotę 7 marca z okazji Dnia Kobiet płeć piękna z sołectwa Wiecanowo (gm. Mogilno) spotkała się w miejscowej świetlicy wiejskiej, by spędzić miło i pożytecznie to marcowe popołudnie.

W Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym im. św. Jana Bosko w Strzelnie panowie zorganizowali dla pań miłe spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

W sobotnie popołudnie 7 marca sala Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich tętniła życiem.

7 marca doroczny Dzień Kobiet świętowały mieszkanki sołectwa Ciencisko (gm. Strzelno).

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.