Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Uroczystości

Trwały dwa dni. 29 czerwca w miejscowym kościele odprawiono mszę odpustową, a 30 czerwca na placu przy jeziorze odbył się piknik.

Jednym z wydarzeń Norbertańskich Dni Strzelna były obchody 45. lecia Orkiestry Dętej ze Strzelna.

Działające w Strzelnie Ogólnopolskie Stowarzyszenie Ecce Homo z prezesem Lidią Chudzińską oddało do użytku stworzone miejsce na rekreację i wypoczynek dla mieszkańców. 

15 czerwca na boisku szkolnym we Wronowych (gm. Strzelno) odbył się III festyn rodzinny Najlepsza drużyna, to moja rodzina.

12 czerwca w świetlicy wiejskiej w Gaju (gm. Jeziora Wielkie) odbyło się integracyjne spotkanie dla kobiet zamieszkałych na terenie sołectwa.

10 czerwca w świetlicy wiejskiej, a zarazem remizie OSP w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) odbyło się integracyjne spotkanie Dzień rodziny zorganizowane przez klasy I-III miejscowej szkoły podstawowej.

6 czerwca w Strzelnie odbyła się druga część obchodów związanych z 30. rocznicą rozpoczęcia przemian demokratycznych w Polsce.

4 czerwca na terenie Ośrodka Edukacji Ekologicznej Rysiówka na Półwyspie Potrzymiech (gm. Jeziora Wielkie) odbyła się Nadgoplańska Biesiada Integracyjna.

4 czerwca w Strzelnie rozpoczęły się obchody związane z 30. rocznicą rozpoczęcia przemian demokratycznych w Polsce. Tyle właśnie mija od obrad Okrągłego Stołu i wyborów 4 czerwca.

Odbył się 2 czerwca na placu zabaw w mogileńskim parku miejskim.

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.