Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Uroczystości

23 milusińskich z grupy Krasnale z Przedszkola nr 1 w Mogilnie powiększyło 12 listopada grono przedszkolnej społeczności, biorąc udział w uroczystym ślubowaniu i pasowaniu.

Tuż przed uroczystościami, w świetlicy wiejskiej w Wylatowie wymieniony został piec i wykonana instalacja centralnego ogrzewania z pieniędzy funduszu sołeckiego i budżetu gminy Mogilno.

10 listopada w świetlicy wiejskiej w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) odbyło się spotkanie z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora.

Uroczystości patriotyczne związane ze Świętem Niepodległości w Strzelnie rozpoczęły się 10 listopada w hali sportowo-rehabilitacyjnej.

W uroczyste obchody 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości włączyła się także parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ostrowie (gm. Strzelno).

Program artystyczny przygotowany został z okazji Święta Niepodległości.

W poniedziałek 11 listopada również mieszkańcy gminy Dąbrowa uczcili 101. rocznicę wyzwolenia Polski spod jarzma trzech zaborców - Rosji, Austrii i Prus.

Zespół folklorystyczny Jezioranie działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jeziorach Wielkich doczekał się zacnego jubileuszu.

9 listopada odbyła się uroczystość z okazji 70-lecia Koła Łowieckiego nr 66 Szarak w Strzelnie.

Przedszkolaki odśpiewały wszystkie zwrotki hymnu narodowego.

Promile - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.