Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Uroczystości

Oficjalnego przekazania kluczyków do samochodu dokonał wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz.

1 września w Strzelnie odbyły się uroczyste obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

1 września, na placu przy świetlicy wiejskiej w Woli Kożuszkowej (gm. Jeziora Wielkie) odbył się festyn rodzinny na pożegnanie wakacji.

Poza odznakami i dyplomami były również gry, konkursy i zabawy dla najmłodszych oraz zabawa taneczna do późnych godzin nocnych.

25 sierpnia na boisku przy byłej Szkole Podstawowej im Jana Pawła II w Stodołach (gm. Strzelno) odbył się piknik rodzinny Święto koguta.

Dożynki parafialne w parafii pw. Michała Archanioła w Siedlimowie (gm. Jeziora Wielkie) oraz Najświętszej Marii Panny w Jeziorach Wielkich przypadły na niedzielę 25 sierpnia.

W sobotę, 24 sierpnia mieszkańcy parafii pw. św. Wojciecha w Stodołach (gm. Strzelno) przeżywali wielkie wydarzenie związane z upamiętnieniem bł. ks. Stanisława Kubskiego.

15 sierpnia parafianie oraz chętni mieszkańcy gminy Strzelno mieli okazję uczcić święto plonów. Parafialne dożynki  w tym roku połączone były z gminnym świętem plonów.

11 sierpnia w Jeziorach Wielkich odbyła się największa na terenie powiatu mogileńskiego wakacyjna impreza jaką jest Wielki Festyn Pomidorowy. W tym roku był on zorganizowany już po raz siedemnasty.

Mogilno odwiedziło ponad 70 harcerzy z 9 Kręgów Starszyzny Harcerskiej województwa kujawsko-pomorskiego.

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.