Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Uroczystości

W środę, 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w tym dniu odprawiane są w kościołach tak, jak w niedzielę. Podczas mszy św. będzie można nabyć poświęcone kadzidło i kredę. W tym roku z powodu pandemii koronawirusa nie będzie przemarszu ulicami Strzelna i Mogilna Orszaku Trzech Króli.

Na cmentarzu parafialnym w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie), 31 grudnia odbyła się uroczystość 102. rocznicy wyzwolenia Wójcina.

W 102. rocznicę udziału Strzelna w Powstaniu Wielkopolskim, 2 stycznia na strzeleńskiej nekropolii odbyły się uroczystości patriotyczne.

W Trzemesznie w hołdzie powstańcom wielkopolskim złożono kwiaty i zapalono znicze.

28 grudnia, w rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego na parafialnym cmentarzu w Ostrowie (gm. Strzelno) w ramach akcji Dbamy o miejsca pamięci powstania wielkopolskiego tabliczką grobu powstańczego upamiętniony został grób powstańca wielkopolskiego Antoniego Sobkowiaka.

Boże Narodzenie jest z samej nazwy świętem Rodziny - wszak świętujemy przyjście na świat Dzieciątka.

Wiernych trzemeszeńskiej parafii czekają w okresie świąt zmiany spowodowane epidemią.

W czwartek, 17 grudnia świąteczna sztafeta z Betlejemskim Światłem Pokoju zatrzymała się w Urzędzie Miejskim w Strzelnie.

Pandemia koronawirusa przeszkodziła w organizacji XV Powiatowego Przeglądu Stołów Wigilijnych w Jeziorach Wielkich.

7 grudnia przed godziną 21.00 przy jednostce OSP Kwieciszewo pojawił się nowy, średni wóz ratowniczo-gaśniczy, który od teraz będzie służył strażakom.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.