Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Awanse zasłużonym policjantom powiatu mogileńskiego wręczono w siedzibie Biblioteki Miejskiej w Mogilnie fot. Joanna Świetnicka

W tym roku awanse, nagrody i wyróżnienia otrzymało 22 policjantów z terenu powiatu mogileńskiego.

Główne powiatowe uroczystości Święta Policji, odbyły się w piątek 20 lipca w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mogilnie. Akty nominacyjne na wyższe stopnie służbowe wręczył zastępca komendanta wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski w asyście komendanta powiatowego Policji w Mogilnie podinsp. Przemysława Tulibackiego.

W spotkaniu oprócz mundurowych wzięli udział przedstawiciele samorządów, służb i organizacji nie tylko z powiatu mogileńskiego, ale także jednostek sąsiednich, którzy dziękowali policjantom za profesjonalne działania przekładające się na bezpieczeństwo mieszkańców.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 26 lipca.

Joanna Świetnicka, 20 VII 2018

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.