Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Funkcjonariusze policji przygotowali dla dzieci różne gry i zabawy fot. Magdalena Lachowicz

21 lipca na plaży głównej w Przyjezierzu (gm. Jeziora Wielkie) odbył się I Rodzinny Piknik Profilaktyczny pn. Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą.

Na uczestników czekały liczne atrakcje. Odbyły się pokazy ratownicze i współdziałanie jednostek wodnych policji, straży pożarnej, WOPR, straży rybackiej połączone z symulowanymi akcjami ratownictwa wodnego, pokazy judo, występy młodych wokalistów, przejażdżki po jeziorze motorówką, bananem, materacem, zumba plażowa, a dla najmłodszych dmuchany plac zabaw.  Imprezą współtowarzyszącą był I rodzinny bieg z przeszkodami.

Organizatorem pikniku była gmina Strzelno we współpracy z gminą Jeziora Wielkie, ZAZ, PSP, KPP w Mogilnie, Stowarzyszenia Serduszko na dłoni z Bydgoszczy. Impreza odbyła się pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 23 VII 2018

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.