Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Strażacy z OSP w Jeziorach Wielkich zagwarantowali uczestnikom pikniku schłodzenie ciała pod kurtyną wodną fot. Paweł Lachowicz

24 lipca na placu przy gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich odbyła się cykliczna impreza letnia skierowana do wszystkich mieszkańców gminy "Wakacje bez nudy".

Na uczestników czekał dmuchany plac zabaw, foto-budka oraz ognisko, na którym pieczono kiełbaski. Odbyły się też różne konkurencje sportowo - rekreacyjne zarówno dla dzieci, jak i dla rodzin. Starsze dzieci uczestniczyły w konkurencji najdłuższego rzutu frisbee, najmłodsi rzucali woreczkiem do celu. Rozegrano konkurencję rodzinną zwaną Błędny rycerz. Ze względu na wysoką temperaturę powietrza członkowie straży pożarnej przygotowali schładzającą niespodziankę. Była nią kurtyna wodna, przy której zebrani mogli się ochłodzić.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 25 VII 2018

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.