Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W bloku muzyczno-tanecznym Country zaprezentowały się mieszkanki oraz pracownicy DPS fot. Paweł Lachowicz

26 lipca na terenie Domu Pomocy Społecznej w Siemionkach (gm. Jeziora Wielkie) odbył się Integracyjny Piknik Rodzinny.

Podczas festynu odbyły się gry i zabawy oraz konkursy prowadzone przez terapeutów DPS, w których mógł brać udział każdy chętny. W tym dniu do Siemionek zjechały się rodziny mieszkanek z całej Polski. Ponadto przyjechali też mieszkańcy zaprzyjaźnionych z DPS palcówek m.in. z WTZ Bielice, i ŚDS z Kruszwicy. Podczas wspólnej biesiady swoje artystyczne umiejętności zaprezentowały mieszkanki DPS oraz członkowie zaprzyjaźnionych z DPS placówek. Podczas festynu nie zabrakło przejażdżek bryczką po okolicy. Oprócz atrakcji dla ducha, było też coś dla ciała. Kuchnia DPS przygotowała wyśmienity obiad. Kto lubi słodycze zajadał się wypiekami, drożdżówkami, wiejskim chlebem ze smalcem i ogórkiem oraz owocami. Wspólne śpiewy i tańce trwały do późnych godzin popołudniowych.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 31 VII 2018

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.