Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Pielgrzymi pomimo zmęczenia wspólnie z zespołem śpiewali pieśni fot. Paweł Lachowicz

Pierwszy etap pielgrzymowania strzeleńskiej promienistej grupy zakończył się w Wilczynie.

W tym roku w Wilczynie strzeleńscy pielgrzymi spotkali się z 17 osobową grupą pielgrzymkową parafii w Żninie, która pielgrzymuje pod opieką wikariusza tamtejszej parafii ks. Krzysztofa Kawalerskiego. Od następnego dnia obie grupy razem pielgrzymują do stóp Jasnogórskiej Pani. Punktualnie o 20.00 wszystkich zebranych powitał ks. Stanisław Kłosin ze żnińskiej grupy pielgrzymkowej, który zaprosił na koncert w wykonaniu zespołu religijnego Maran-atha z parafii pw. NMP Królowej Polski w Żninie. Podczas koncertu śpiewane były pieśni maryjne i pieśni uwielbienia. Po koncercie przewodnik strzeleńskich pielgrzymów ks. Daniel Leszczyński w imieniu wszystkich pielgrzymów podziękował mieszkańcom Wilczyna, Wilczogóry i wszystkim, którzy przyczynili się do tak wspaniałego przyjęcia pielgrzymów i możliwość zorganizowania koncertu Koncert tradycyjnie zakończył się wspólnym odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego, nowenną do Ducha św. i błogosławieństwem.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 31 VII 2018

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.