Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na festynie byli dorośli klowni chodzący na szczudłach, dzieci za to brały udział w trudnej konkurencji chodzenia na odwróconych doniczkach. Konkurencję prowadzi Arkadiusz Renk. fot. Marek Holak

Festyn ogórkowy zgromadził w otoczeniu wiejskiej świetlicy w Czarnotulu tłumy ludzi.

W sobotę, 29 lipca po raz kolejny odbył się w Czarnotulu (gm. Mogilno) Festyn Ogórkowy. Mieszkańcy zjechali na zabawę nie tylko z Czarnotula, Białotula, Dąbrówki, Szczeglina, Skrzeszewa, Goryszewa, Kwieciszewa czy Kunowa, ale także z bardziej odległych miejscowości. Pogoda wyjątkowo dopisała, darmowa zupa ogórkowa i darmowa wata cukrowa także wszystkim smakowały. Do tego dzieciaki miały mnóstwo frajdy z niezliczonej ilości konkursów i zabaw prowadzonych przez Mariusza Perłę Perlickiego i Arkadiusza Renka z Mogileńskiego Domu Kultury.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 2 sierpnia.

Marek Holak, 30 VII 2018

Promile - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.