Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Atrakcją dla wszystkich uczestników były rejsy łodzią motorową  po jeziorze, o które zadbali druhowie OSP w Jeziorach Wielkich fot. Paweł Lachowicz

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich w okresie wakacyjnym organizuje zajęcia dla dzieci. Spotkania przebiegają po hasłem "Wakacje bez nudy".

W środę, 1 sierpnia na plaży w Wójcinie odbył się wakacyjny piknik. Oprócz uczestników wakacyjnych spotkań w imprezie nad jeziorem uczestniczyły też inne chętne dzieci z rodzicami i dziadkami przebywające na wakacjach w Wójcinie.

Odbyły się konkurencje sportowe. Dzieci i młodzież rywalizowali w torze przeszkód z piłką, w rzutach hula-hop na pachołek, rzutach woreczkiem do celu oraz konkurencji strzałów na bramkę. Niebywałą atrakcją dla wszystkich uczestników były rejsy łodzią motorową po jeziorze. Każdy chętny miał możliwość wykonania wakacyjnych zdjęć w kolorowych perukach w fotobudce.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 2 VIII 2018

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.