Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Przez 3 godziny mozna było uczestniczyć w imprezie Nasze kulturalne podwórko fot. Marek Holak

Bez dmuchanego placu zabaw, bez dyskotekowego rytmu, bez telefonów komórkowych. A z Mistrzostwami Mogilna w Wyścigach Kapsli, z grą w dwa ognie, z plackiem drożdżowym, wywieszonym praniem i wieloma innymi atrakcjami.

Mogileński Dom Kultury uczestniczy w realizacji projektu "Dom Kultury+ Inicjuj z MDK", na realizację którego uzyskał 27.650 zł z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach projektu realizowanych jest 7 inicjatyw.

W sobotę 8 września każdy, kto przyszedł w okolice magazynu zbożowego przy ul. magazynowej w Mogilnie mógł przez 3 godziny uczestniczyć w bardzo udanej i świetnie zorganizowanej imprezie "Nasze kulturalne podwórko". Była to inicjatywa przygotowana przez wielu ludzi pod dowództwem Zofii Harędzkiej.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 13 września.

Marek Holak, 10 IX 2018

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.