Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Elżbieta Przybylska odebrała podziękowania od przedstawicieli samorządu fot. Roman Wolek

Samorządowcy orchowscy docenili wieloletnią pracę byłej dyrektor Elżbiety Przybylskiej.

Na sesji Rady Gminy w Orchowie 5 września przedstawiciele orchowskiego samorządu wręczyli kwiaty i podziękowali Elżbiecie Przybylskiej, przechodzącej na emeryturę dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Słowikowie. Była dyrektor otrzymała podziękowania od wójta Jacka Misztala, Rady Gminy oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Wzruszona Elżbieta Przybylska dziękowała za życzliwość i współpracę. Komentowała, iż pełniący obowiązki dyrektora ŚDS Mikołaj Nycek jest osobą młodą, energiczną i zna dobrze specyfikę placówki, gdyż pracuje w niej od dawna. Podkreślała, że chce kontynuować pracę społeczną oraz nadal będzie dyrektorem szkoły w Słowikowie. Jak dodała, pożegnanie jest więc tylko symboliczne, bo nadal będzie się spotykać z samorządowcami.

Roman Wolek, 13 IX 2018

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.