Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Delegacje składają wiązanki kwiatów na grobach poległych na parafialnym cmentarzu w Wójcinie fot. Paweł Lachowicz

29 września w ramach obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) odbył się Piknik niepodległościowy.

Uczestnicy spotkali się na cmentarzu parafialnym w Wójcinie, gdzie nastąpiło złożenie wiązanek kwiatów przy grobie Powstańców Wlkp. Następnie złożono wiązanki kwiatów przy obelisku na terenie miejscowej szkoły podstawowej, która nosi imię Powstańców Wielkopolskich. Dalsze uroczystości odbyły się w świetlicy wiejskiej. Odbyła się prelekcja o umundurowaniu z okresu powstania, pokaz musztry, pokaz sztuk walk judo i samoobrony. Całość zakończyła się konkursem "Kocham cię Polsko". Organizatorem uroczystości było Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet Malwa z Wójcina.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 1 X 2018

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.