Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Przecięcia wstęgi dokonując oficjalnego otwarcia sali po remoncie dokonali wójt gminy Jacek Misztal, sołtys Orchowa Jan Horbiński i kierownik ds. pozyskiwania funduszy unijnych w Urzędzie Gminy w Orchowie Ewelina Gumienna fot. Paweł  Lachowicz

31 października w Domu Strażaka i Kultury w Orchowie odbyło się uroczyste podsumowanie projektu pn. COOLTURA na piętrze – prace remontowe sali budynku Domu Strażaka i Kultury w Orchowie.

Projekt zrealizowany został w ramach VIII edycji konkursu pn. Pięknieje wielkopolska wieś. Celem projektu było zachowanie i promowanie dziedzictwa kulturowego oraz integracja i rozwój tożsamości na obszarach wiejskich poprzez wyremontowanie i wyposażenie dużej sali w budynku Domu Kultury i Strażaka w Orchowie stanowiącej centrum życia kulturalnego mieszkańców sołectwa Orchowo oraz całej gminy.

W obecności licznie przybyłych na uroczystość gości wójt gminy wraz z sołtysem Orchowa  i kierownika ds. pozyskiwania funduszy unijnych w Urzędzie Gminy w Orchowie dokonali przecięcia wstęgi dokonując oficjalnego otwarcia sali po remoncie. Wójt Jacek Misztal wręczył też podziękowania wszystkim, którzy mieli swój wkład w realizację projektu. Po części oficjalnej odbyły się występy artystyczne dzieci z przedszkola w Różannie, uczennic ZSP w Orchowie, Zespołu Scholka oraz solo Barbary Smółki.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 8 listopada.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 2 XI 2018

Uroczystości: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Uroczystości

Więcej: Uroczystości

loading...
Więcej: Uroczystości

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.