Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wróżby były jednym z ważniejszych punktów programu fot. Joanna Świetnicka

Lanie wosku przez klucz, ustawianie kolejno butów od progu do drzwi połączone z tanecznymi pląsami. To wszystko czekało na uczestników wieczoru andrzejkowego.

Uczestnikami imprezy 27 listopada w sali widowiskowej Mogileńskiego Domu Kultury przy Rynku byli seniorzy - członkowie Klubu Seniora w Mogilnie i słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku Ziemi Mogileńskiej. Były suto zastawione stoły, kącik z wróżbami oraz wesoła zabawa przy muzyce Wiesława Panfila.Wszyscy integrowali się poprzez wspólny śpiew oraz wróżby dotyczące oczywiście najbliższej przyszłości. Najwięcej emocji wzbudziło odczytywanie znaczenia figur utworzonych przy laniu z wosku.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 29 listopada. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 29 XI 2018

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.