Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Przednia zabawa seniorów i ich gości trwała do późnych godzin wieczornych  fot. Paweł Lachowicz

Przeszło 80. osób bawiło się w czwartkowe popołudnie (29 listopada) w jeziorańskim domu kultury na tradycyjnych andrzejkach.

Zanim rozpoczęła się wspólna zabawa seniorzy odśpiewali hymn seniorów Kochajmy się, dopóki czas nam sprzyja, po czym za pomyślność  i zdrowie wypili lampkę czerwonego wina. Następnie rozpoczęła się wspólna biesiada. Stoły uginały się pod ciężarem smakowitych potraw i wypieków. Muzykę do tańca serwował opiekun Klubu Seniora z ramienia GOKiR w Jeziorach Wielkich Michał Burdziński. Nie obyło się bez andrzejkowych konkursów. Dyrektor domu kultury Krzysztof Zwoliński oraz Michał Burdziński przygotowali dla seniorów konkurs Podaj dalej. Zabawa, trwała do późnych godzin wieczornych.

Imprezę zorganizował Klub Seniora zrzeszający jeziorańskich emerytów, który do wspólnej zabawy zaprosił kluby z Wilczyna i Skulska.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 30 XI 2018

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.