Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Ostatnim punktem programu było wspólne wykonania hymnu gali Więc podaj dłoń fot. Joanna Świetnicka

3 grudnia w kinie Wawrzyn Mogileńskiego Domu Kultury zorganizowana została 13. edycja uroczystej gali z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, która już na stałe wpisała się do kalendarza mogileńskich imprez.

To wydarzenie, to artystyczne i integracyjne spotkanie dzieci, młodzieży i dorosłych ze szkół i placówek z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. W gali wzięło udział kilkadziesiąt osób z kilku placówek, które zaprezentowały na scenie artystyczne zdolności. Było dużo tańca i śpiewu. Nie zabrakło też upominków, kiermaszu plastyczno-rękodzielniczego i stoiska gastronomicznego. Pieczę nad wydarzeniem sprawował Zespół Placówek Specjalnych w Szerzawach na czele z dyrektorem Markiem Modrzejewskim.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek 6 grudnia. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 4 XII 2018

Promile - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.