Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Tańczą dziewczyny z zespołu Parbat działającego przy Mogileńskim Domu Kultury fot. Joanna Świetnicka

Spotkanie świąteczne członków Klubu Seniora z Mogilna, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Mogilna i Kwieciszewa (gm. Mogilno) oraz Uniwersytetu Trzeciego Wieku Ziemi Mogileńskiej miało miejsce w Restauracji Boss w Mogilnie w czwartkowe popołudnie 20 grudnia.

Wśród licznie zebranych emerytów, rencistów i inwalidów nie zabrakło też władz samorządowych gminy Mogilno. W wieczerzy wzięło udział ponad 100 osób. Uroczystość miała wyjątkową oprawę. Dopełnieniem całości była artystyczna niespodzianka w wykonaniu dzieci i młodzieży przygotowanych przez nauczycielkę Alinę Dobersztyn.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 27 grudnia. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 21 xii 2018

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.