Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego tragicznie druha ostrawskiej jednostki fot. Magdalena Lachowicz

Piątkowe popołudnie, 21 grudnia, było dla druhów strażaków z OSP Ostrowo okazją do spotkania się przed świętami Bożego Narodzenia i przełamania się opłatkiem

W świetlicy wiejskiej przy wigilijnym stole zasiedli członkowie zarządu OSP, druhowie, druhny i Rada Sołecka oraz zaproszeni goście. Spotkanie rozpoczęło się minutą ciszy, podczas której uczczono pamięć zmarłego tragicznie druha ostrawskiej jednostki. Następnie życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne złożyli sołtys Ostrowa, a jednocześnie strażak Józef Gacek, prezes OSP Ostrowo Jan Lewandowski, burmistrz Strzelna Dariusz Chudziński i radna Jadwiga Pankowska. Był też czas na tradycyjne dzielenie się opłatkiem i składanie sobie indywidualnych życzeń. Nie zabrakło także śpiewania kolęd i pastorałek. Świetlicę do uroczystości przygotował gospodarz jednostki Konrad Luwański, a potrawy na wigilijny stół przygotowała Halina Kaźmierczak.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 27 XII 2018

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.