Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kolędy i pastorałki wykonały zuchy z Gromady Zuchowej Miłośnicy przyrody ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelnie fot. Magdalena Lachowicz

Noworoczna choinka w sołectwie Ciencisko (gm. Strzelno) odbyła się w niedzielę, 6 stycznia i adresowana była głównie do najmłodszych mieszkańców sołectwa.

Życzenia noworoczne dla mieszkańców popłynęły od sołtys Jadwigi Pankowskiej, przewodniczącego Rady Sołeckiej Grzegorza Kopinskiego i burmistrza Dariusza Chudzińskiego. Na początku wszyscy zebrani wysłuchali kolęd i pastorałek w wykonaniu zuchów z Gromady Zuchowej Miłośnicy przyrody. Z przedstawieniem Zwyczaj wigilijny w naszym domu wystąpili uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelnie. Po występach nadszedł najbardziej wyczekiwany przez najmłodszych moment. W sali przy dźwiękach zimowej muzyki pojawił się mikołaj, którego przyjście było wielką atrakcją zabawy choinkowej.

Organizatorami imprezy była Rada Sołecka oraz miejscowe OSP.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 8 I 2019

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.