Za niezwykle ciekawe opowieści Agnieszce i Łukaszowi Mikołajczakom podziękowała dyrektor biblioteki Zofia Nowak-Paczkowska wręczając czerwone róże oraz prezes PTTK Zbigniew Domański, który wręczył im przygotowany upominek fot. Magdalena Lachowicz

Zarząd Oddziału PTTK im. Antoniego Słowińskiego w Strzelnie razem z Biblioteką Miejską zorganizowali 12 stycznia kolejne spotkanie przy kawie i herbacie.

Tym razem tematem spotkania była Kuba, kraj położony na Morzu Karaibskim w archipelagu Wielkich Antyli w Ameryce Środkowej. Gośćmi spotkania Mojito w cieniu kokosa w czytelni biblioteki byli Agnieszka i Łukasz Mikołajczakowie z Poznania.

Opowiedzieli zebranym o tym, jak odnaleźli wspólną pasję - podróżowanie. Przedstawiali swoimi oczami Kubę, jako kraj tętniący życiem, muzyką, dobrą zabawą. Spotkanie w bibliotece było pierwszym akcentem obchodzonego w Strzelnie 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 17 stycznia.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 14 I 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.