Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Atrakcją orchowskiego finału WOŚP był pokaz iluzjonisty fot. Paweł Lachowicz

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 13 stycznia w Domu Strażaka i Kultury w Orchowie.

Odbyły się występy artystyczne lokalnych zespołów śpiewaczych i tanecznych. Nie zabrakło pokazów karate. Najmłodsi mieli okazję bawić się z animatorami piaskiem kinetycznym oraz skorzystać z malowania twarzy. Atrakcją dla wszystkich był występ iluzjonisty. W między czasie prowadzona była licytacja przedmiotów ofiarowanych na WOŚP.  Licytowano m.in. buty, wędkę, kołowrotek, srebrne i złote serduszka. Można było nabyć też losy, skosztować przepysznych tajskich lodów, zadbać o fantazyjna fryzurę, czy skosztować lokalnej potrawy, jaką były kluchy na pyrach z kiszoną kapustą i skwarkami. Na zakończenie odbyło się „światełko do nieba”. Podczas tegorocznej akcji zebrano 19.432,16 zł (dane na niedzielę, godz. 22.00).

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 14 I 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.