Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Specjalnie na uroczystość Ewa Harasimowicz-Wikaryczak ufundowała tort, którym wraz z burmistrzem Dariuszem Chudzińskim poczęstowała wszystkich obecnych na spotkaniu fot. Magdalena Lachowicz

Seniorzy zrzeszeni w kole emerytów i rencistów w Strzelnie z okazji Dnia Babci i Dziadka spotkali się na wspólnej zabawie.

Impreza  odbyła się w piątek (25 stycznia) w sali widowiskowej strzeleńskiego Domu Kultury. Oficjalnego otwarcia dokonał prezes koła Zdzisław Szajda, który życzył wszystkim babciom i dziadkom wiele szczęścia i pociechy z wnuków. Specjalnie na tę uroczystość Ewa Harasimowicz-Wikaryczak ufundowała tort, którym wraz z burmistrzem Dariuszem Chudzińskim częstowała wszystkich obecnych.

Na uwagę zasługuje fakt, że święto babci i dziadka obchodzone jest przez strzeleńskich emerytów systematycznie od 16 lat. Podczas piątkowego spotkania oprócz kawy, tortu i wyśmienitego ciasta ponad 40-osobowa grupa emerytów bawiła się przy muzyce.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 28 I 2019

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.