Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zakończeniem ferii był pokaz czarów i iluzji w wykonaniu iluzjonisty Łukasza Podymskiego fot. Paweł Lachowicz

25 stycznia w ośrodku kultury w Jeziorach Wielkich dzieci z terenu gminy i zaproszone dzieci z gminy Strzelno uczestniczyły w atrakcjach zorganizowanych dla nich na zakończenie ferii zimowych. 

Uczestnicy zajęć brali udział w pieczeniu kiełbasek, które odbyło się wspólnie z młodzieżą ze Strzelna na placu przy jeziorańskim domu kultury. Wielką atrakcją było uczestnictwo w pokazie czarów i iluzji. Na zaproszenie dyrekcji GOKiR do Jezior Wielkich przyjechał iluzjonista Łukasz Podymski, laureat Mistrzostw Polski w sztukach magicznych. W jeziorańskim domu kultury zaprezentował efekty, które bawiły i zadziwiały zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jego występ był pełen humoru, dobrej zabawy i profesjonalnych efektów iluzjonistycznych. Wśród nich można było zobaczyć m.in. znikające i pojawiające się piłeczki, przemianę kart, a nawet unoszący się w powietrzu stolik.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 28 I 2019

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.