Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W trakcie imprezy oprócz tańców były konkursy i zabawy sportowo - rekreacyjne dla dzieci i dorosłych fot. Paweł Lachowicz

27 stycznia na zakończenie ferii zimowych w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) odbył się karnawałowy bal przebierańców połączony z wizyta gwiazdora.

Impreza odbyła się w świetlicy miejscowej szkoły podstawowej. W trakcie imprezy oprócz tańców były konkursy i zabawy sportowe dla dzieci i dorosłych przeprowadzone przez instruktorów GOKiR w Jeziorach Wielkich. Do późnego popołudnia dzieci wraz z rodzicami tańczyli w rytm muzyki serwowanej przez instruktorów jeziorańskiego domu kultury. Podczas spotkania najmłodszych odwiedził gwiazdor, który obdarował je upominkami.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 28 I 2019

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.