Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Teresa Kubacka w zabawnym przebraniu cioci Geni z Monachium zabawiała wszystkich uczestników karnawałowej imprezy  fot. Paweł Lachowicz

5 marca w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich miejscowi seniorzy i ich goście bawili się na zabawie zorganizowanej z racji ostatków.

Biesiada odbywała się przy stołach zastawionych smakowitymi potrawami, a muzyczną oprawą imprezy zajął się opiekun seniorów z ramienia domu kultury Michał Burdziński. W rytm skocznej muzyki biesiadnej seniorzy żegnali karnawał. Tańczyli do znanych przebojów z lat swojej młodości, jak i tych współczesnych. W związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet wszystkie panie otrzymały różyczki. Na wszystkich czekała też niespodzianka, którą zgotowała członkini jeziorańskiego koła Teresa Kubacka, która w zabawnym przebraniu cioci Geni z Monachium pojawiła się na sali wzbudzając ogólny śmiech i oklaski uczestników imprezy. Wyśmienita zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz. 6 III 2019

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.