Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Antoni Gorgoń Grucha w swoim kabaretowym programie wcielił się w kandydata na burmistrza Strzelna fot. Magdalena Lachowicz

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strzelnie, 8 marca zorganizował dla wszystkich chętnych mieszkańców wspólne świętowanie Dnia Kobiet.

Na początku życzenia wszystkim paniom złożył dyrektor domu kultury Paweł Gębala i burmistrz Dariusz Chudziński. Następnie kilka piosenek zaśpiewali młodzi wokaliści: Sandra Wawer i Axel Drop. W dalszej części odbyło się spotkanie autorskie z Radosławem Sikorskim, autorem książki o kulisach polskiej dyplomacji pt. Polska może być lepsza. Dopełnieniem spotkania był występ kabaretowy Damiana Kubika, czyli Antoniego Gorgonia Gruchy.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce film.

Magdalena Lachowicz, 11 III 2019

Promile - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.