Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Dla wszystkich obecnych kobiet w okolicznościowym programie artystycznym  zaprezentowali się uczniowie miejscowej szkoły podstawowej fot. Paweł Lachowicz

8 marca z okazji Dnia Kobiet w auli przy Sanktuarium Matki Bożej Królowej Miłości i Pokoju Pani Kujaw w Markowicach (gm. Strzelno) uczniowie miejscowej Szkoły Podstawowej i oddziałów przedszkolnych zaprezentowali dla wszystkich chętnych pań okolicznościowy program artystyczny Świat bez kobiet byłby, jak ogród bez kwiatów.

Był taniec m.in. country i do utworu Laleczka z saskiej porcelany oraz piosenki. Dopełnieniem spotkania była wizyta Radosława Sikorskiego, byłego ministra obrony i spraw zagranicznych i byłego marszałka Sejmu, który promował swoją autorską książkę o kulisach polskiej dyplomacji Polska może być lepsza. Całe spotkanie pod kierunkiem dyrektor szkoły Marii Żukowskiej z okazji Dnia Kobiet odbyło się przy kawie i słodkościach.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce film.

Paweł Lachowicz, 11 III 2019

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.