Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Życzenia i kwiaty dla wszystkich pań na ręce przewodniczącej GRK Jadwigi Pałuckiej składa dyrektor jeziorańskiego domu kultury Krzysztof Zwoliński  fot. Paweł Lachowicz

9 marca w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich odbyły się uroczyste obchody Dnia Kobiet.

Uroczystego otwarcia spotkania dokonała przewodnicząca Gminnej Rady Kobiet Jadwiga Pałucka, która życzyła wszystkim paniom zdrowia i zadowolenia życia codziennego. Po życzeniach zebrane kobiety przeniosły się w świat kabaretu. Na przedstawienie Kobieta–wieczna zagadka zaprosił panie kabaret EWG z Doruchowa (woj. wielkopolskie). Po przedstawieniu serdeczności w kierunku pań wygłosili wójt, przewodniczący Rady Gminy i dyrektor GOKiR, po czym panowie wręczyli róże wszystkim paniom obecnym tego dnia w jeziorańskim ośrodku kultury. Nie zabrakło symbolicznej lampki czerwonego wina wypitej za zdrowie pań oraz poczęstunku.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce film.

Paweł Lachowicz, 11 III 2019

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.