Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wyślij zdjęcie dziecka
Artystyczną niespodziankę przygotowali uczniowie z kwieciszewskiej podstawówki pod okiem nauczycielek fot. Joanna Świetnicka

Suto zastawione tradycyjnymi wielkanocnymi przysmakami stoły zaprezentowały członkinie KGW i KR z: Gębic, Dzierzążna, Goryszewa, Kwieciszewa, Padniewa, Padniewka i Wszednia.

XII Pokaz Stołów Wielkanocnych odbył się 14 kwietnia w świetlicy wiejskiej w Kwieciszewie (gm. Mogilno). Osoby, które przybyły do świetlicy nie tylko miały okazję podziwiać kunszt kulinarny gospodyń, ale również zachwycać się sposobem przyozdobienia stołów. Degustującym wyśmienite potrawy czas umiliły występy artystyczne. Swoje umiejętności aktorskie zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Kwieciszewie.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 18 kwietnia.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 15 IV 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.