Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Strzeleńska drużyna harcerska na Wyspie Młyńskiej z komendantką hufca hm Barbarą Bultrowicz fot. Arkadiusz Przybyszewski

27 kwietnia około 2,5 tys. tysiąca harcerzy w różnym wieku uczestniczyło w III Złazie Kujawsko-Pomorskiej Chorągwi Związku Harcerstwa Polskiego.

Impreza odbyła się w Bydgoszczy, a towarzyszyło jej hasło Woda jest życiem. Głównym miejscem złazu była Wyspa Młyńska, gdzie uczestnicy zobaczyli różne pokazy, a następnie wędrowali ulicami miasta szukając ciekawych miejsc związanych z wodą. Wraz harcerzami z różnych zakątków Kujaw i Pomorza uczestniczyło 5 drużyn zrzeszonych w mogileńskim Hufcu ZHP ze Strzelec, Dąbrowy, Wójcina i Strzelna.

Razem z zuchami i harcerzami w złazie uczestniczył też senior Ireneusz Rakoczy z Harcerskiego Kręgu Seniora im. hm. Leona Niewiadomskiego z Mogilna. Do Bydgoszczy udały się 52 osoby na czele z komendantką z mogileńskiego hufca hm Barbarą Bultrowicz.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 2 maja. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 29 IV 2019

Promile - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.