Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail


Jak na prawdziwą biesiadę przystało nie zabrakło smacznego jadła fot. Paweł Lachowicz

4 czerwca na terenie Ośrodka Edukacji Ekologicznej Rysiówka na Półwyspie Potrzymiech (gm. Jeziora Wielkie) odbyła się Nadgoplańska Biesiada Integracyjna.

W ramach konkursu dofinansowanego przez samorząd województwa kujawsko-pomorskiego pn. Rajdy rowerowe dla dzieci, młodzieży i członków PTTK promujące lokalne dziedzictwo historyczne, kulturowe i przyrodnicze odbył się rajd rowerowy na Potrzymiech członków i sympatyków PTTK. Natomiast po południu nastąpił wyjazd autokarowy na półwysep dla wszystkich tych, którzy nie mieli możliwości dojechać tam na rowerach. W sumie w popołudniowej Nadgoplańskiej Biesiadzie Integracyjnej uczestniczyło blisko 100 osób, a wśród nich: uczniowie SOSW w Strzelnie, niepełnosprawni pracownicy ZAZ w Przyjezierzu, członkowie PTTK Oddział w Strzelnie, pensjonariuszki DPS w Siemionkach oraz podopieczni strzeleńskiego Stowarzyszenia Ecce Homo. Wszystkich powitał gospodarz obiektu, dyrektor NPT Andrzej Sieradzki oraz organizatorzy, po czym wszyscy uczestnicy bez względu na wiek zostali zaproszeni do wspólnej zabawy przy muzyce. Pod krytymi strzechą domkami letnimi trwała wspólna biesiada, która trwała do późnych godzin popołudniowych. Biesiada zorganizowana została przez Stowarzyszenie Pomocna dłoń w Strzelnie oraz PTTK Oddział w Strzelnie.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 5 VI 2019

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.