Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail


Rodzice obejrzeli program artystyczny w wykonaniu dzieci fot. Paweł Lachowicz

10 czerwca w świetlicy wiejskiej, a zarazem remizie OSP w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) odbyło się integracyjne spotkanie Dzień rodziny zorganizowane przez klasy I-III miejscowej szkoły podstawowej.

Dla przybyłych rodziców dzieci zaprezentowały występ artystyczny, w którym piosenki przeplatane były wierszami oraz tańcem. Rodzice otrzymali od dzieci upominki, m.in. medale z napisem mama i tata. Po występach wszyscy zaproszeni zostali na słodki poczęstunek i zabawę przy muzyce.

Organizatorem pikniku były wychowawczynie klas I-III: Beata Jąkalska (kl. I), Małgorzata Lewandowska (kl. II) i Marta Kuczyńska (kl. III). O sprawy techniczne i muzykę zadbał dyrektor GOKiR w Jeziorach Wielkich Krzysztof Zwoliński.

Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 11 VI 2019

Promile - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.