Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Sporym zainteresowaniem cieszyła się przygotowana loteria fantowa fot. Magdalena Lachowicz

15 czerwca na boisku szkolnym we Wronowych (gm. Strzelno) odbył się III festyn rodzinny Najlepsza drużyna, to moja rodzina.

W programie nie zabrakło gier i zabaw na wesoło, zabaw zręcznościowych dla dzieci ich rodziców oraz Rodzinnej olimpiady sportowej i turnieju piłkarskiego. Uczniowie oraz przedszkolaki zaprezentowały swoje talenty muzyczne, taneczne i recytatorskie. Sporym zainteresowaniem cieszyła się przygotowana loteria fantowa, w której każdy zakupiony los wygrywał. Zebrani uczestniczyli też w akcji poznajemy zawody. Kilka układów tanecznych zaprezentowały członkinie zespołu tanecznego działającego w szkole. Szczególnie interesująca była prezentacja bogów greckich w wykonaniu uczniów klasy V. Swój dorobek artystyczny zaprezentowali też podopieczni ŚDS w Kruszwicy tworzący zespół Artyści dla przyjemności. Przeprowadzony został też profilaktyczny konkurs plastyczny z nagrodami. Chętni uczestnicy pikniku brali udział w interaktywnej grze, w której mieli za zadnie rozwiązać 9 zadań logicznych ułożonych pod kodami QR na terenie boiska szkolnego. Rodziny uczestniczyły w olimpiadzie, a starsi uczniowie w turnieju piłki nożnej. Przygotowany był też kącik kulinarny. Nie zabrakło atrakcji na dmuchanej zjeżdżalni i eurobungee.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w środę, 19 czerwca. Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 17 VI 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.