Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Babcie rywalizowały w konkurencji obierania cebuli na czas fot. Paweł Lachowicz

Najzabawniejszą częścią spotkania były konkursy z nagrodami dla babć i dziadków.

Dziadkowie w Gaju obierali ziemniaki na czas, natomiast babcie rywalizowały w obieraniu jabłek na najdłuższą obierkę i obieraniu cebuli na czas. W programie artystycznym składającym się z wierszy i piosenek zaprezentowały się dzieci z sołectwa Olga Krysińska i Maja Czaplicka. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, lampki wina z odśpiewaniem Sto lat oraz wspólnej kolacji. Dziadkowie otrzymali też kolorowe prymule ufundowane przez radnego Marcina Czaplickiego, które wręczał Rafał Mierzejewski.

W spotkaniu udział wzięli: Agnieszka Staśkowiak, Lubomira Draheim, Jadwiga Fołda, Anna Sitarska, Wanda Nawrotek, Jolanta Kaliska, Halina Łykowska, Henryka Czaplicka, Marianna Wyrębska, Halina Sitarska, Mirosław Czaplicki, Barbara Skarbecka, Rafał Mierzejewski, Sylwia Fołda-Ruszkiewicz, Anna Nadolna-Pryka, Remigiusz Pryka, Monika Krysińska, Bogdan Krysiński, Anna Czaplicka.

Spotkanie zorganizowane zostało przez sołtysa wsi Sylwię Fołda-Ruszkiewicz wraz z radą sołecką. W organizację włączył się również miejscowy radny Marcin Czaplicki oraz mieszkańcy: Lubomira Draheim, Halina Łykowska, Aleksandra Frąckowiak, Remigiusz Pryka, Maria Lewandowska, Artur Ruszkiewicz, Hubert Ruszkiewicz, Jadwiga Fołda, Marcelina Ruszkiewicz, Anna Sitarska.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 31 I 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.