Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak
Mikołaj Przydatek prowadzi warsztaty tworzenia parafinowych świec ozdobnych fot. Paweł Lachowicz

13 lutego w gościnnych progach Zakładu Aktywności Zawodowej w Przyjezierzu odbył się bal karnawałowy dla podopiecznych Stowarzyszenia Niebieskie Serducho.

Na uczestników czekało mnóstwo wesołych i kreatywnych zabaw karnawałowych. Odbyły się warsztaty świecowe, które prowadził Mikołaj Przydatek z Inowrocławia. Podczas warsztatów uczestnicy rozwijali swoje umiejętności twórcze i manualne. Na początku poznali historię związaną z powstawaniem świec. Źródłem tworzenia świec podczas warsztatów była parafina żelowa, dzięki której twórcy byli w stanie nadać swemu dziełu zapach, barwę oraz wygląd.
Po warsztatach rozpoczęły się wspólne tańce przeplatane konkursami i zabawami integracyjnymi, które prowadziły Grażyna Rosłaniec i Karolina Kicińska. Nie zabrakło poczęstunku.
Organizatorami balu było Stowarzyszenie Niebieskie Serducho z prezesem Grażyną Rosłaniec przy współpracy Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Polskiego Związku Głuchych - Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Uszkodzonym Słuchem z Bydgoszczy. Bal odbył się w ramach projektu Umiem więcej, mogę więcej - wsparcie dla dzieci i młodzieży z wadą słuchu i niepełnosprawnościami sprzężonymi, dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, jako Trening Umiejętności Społecznych.
Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 14 II 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.