Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Przeprowadzone quizy i konkursy sprawiły wiele radości fot. Joanna Świetnicka

Na uczestników imprezy czekały warsztaty artystyczne, okolicznościowy poczęstunek, minikiermasz, konkursy z nagrodami.

14 lutego, czyli w popularnym Dniu Zakochanych, Muzeum Ziemi Mogileńskiej i Mogileński Dom Kultury na czele z dyrektorem Janem Szymańskim zaprosili mieszkańców Mogilna i okolic do swojej siedziby w Chabsku (gm. Mogilno) na spotkanie pod nazwą Nasze Walentynki. Impreza odbyła się w iście kawiarnianym stylu. Wydarzeniu towarzyszyła niepowtarzalna atmosfera.
W rolę konferansjerów wcielili się Arkadiusz Renk i Mariusz Perlicki, którzy przedstawili m.in. różnego rodzaju walentynkowe ciekawostki.
Na uczestników imprezy czekał minikiermasz, na którym można było zaopatrzyć się m.in. w walentynkowe kartki czy książki o miłości. Były konkursy, jak m.in. Jaka to melodia?, gdzie dla wygranego stolika nagrodą był torcik w kształcie serca, Randka w ciemno, quiz walentynkowy, wesoła opowieść, którą trzeba było potem przeczytać, wcielając się w wylosowaną postać, czy zabawa z balonami - panowie kontra panie ze słodkimi upominkami. Atrakcję stanowiły warsztaty artystyczne, na których wykonywano m.in. pudełka z papieru na walentynkowe upominki, serduszka origami, zakładki do książek, wizytówki, serduszka przestrzenne z wikliny papierowej, kwiaty z krepy - wszystko w walentynkowym stylu. Warsztaty prowadzili: Magdalena Duszyńska, Hanna Pochylska, Katarzyna Góralczyk-Herwart i Leszek Bukowski. W krainę muzyki miłosnej przeniósł wszystkich Mariusz Perła Perlicki, który zabawiał zebranych namawiając ich - z powodzeniem - do wspólnych tańców i śpiewów.
W międzyczasie każdy miał okazję skosztować walentynkowych słodkości w postaci m.in. torcików i ciasteczek serwowanych przez Paulinę Nowakowską, Magdalenę Wyroślak i Marcina Nowakowskiego.
Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 15 II 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.