Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kilka godzin wyśmienitej zabawy, tak jednym zdaniem można podsumować zorganizowaną imprezę fot. Joanna Świetnicka

Zabawa była jednocześnie prawdziwym pokazem mody, bowiem uczniowie prześcigali się pomysłowością w dobieraniu przebrań.

We wtorkowe popołudnie, 18 lutego sala gimnastyczna Zespołu Placówek Specjalnych w Szerzawach (gm. Mogilno) wypełniła się gwarem podopiecznych placówki. Stało się tak za sprawą zorganizowanego tam balu przebierańców kończącego karnawał.
Impreza miała charakter integracyjny. Kolorowo przystrojona sala i bajeczne stroje sprzyjały wspólnej zabawie. Wodzirejem imprezy był Marek Modrzejewski. We wspólnej zabawie brali udział nauczyciele. Na uczestników balu czekało sporo atrakcji, jak m.in. różnego rodzaju gry i zabawy. Nie zabrakło też konkursów: tańca, z balonami, czy z krzesłami oczywiście z nagrodami. Atrakcję stanowił wybór króla i królowej balu - zostali nimi Klaudia Furmańczyk i Maciej Gulaszewski. Wyboru dokonała komisja, którą tworzyli nauczyciele: Kamila Skowrońska (dyrektor placówki), Jerzy Brończyk (wicedyrektor placówki), Renata Sobczak (kierownik całodobowej opieki w ośrodkach), Iwona Barczak-Dudziak i Mariusz Lisek. Wszyscy bawili się znakomicie. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, wszystkie bajkowe postacie z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Oprawą muzyczną zajął się nauczyciel Paweł Skowroński.
Pieczę nad organizacją wydarzenia sprawowali nauczyciele: Bogumiła Głowacka, Katarzyna Holak, Urszula Białkowska, Magdalena Bielewicz, Marek Modrzejewski.
Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 19 II 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.