Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Marek Holak

Taką decyzję podjęli organizatorzy imprez Małgorzata Małecka i Marek Fredyk, po rozmowie z burmistrzem Leszkiem Duszyńskim.

 Dzisiaj, 10 marca w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odbyły się spotkania wojewody kujawsko-pomorskiego z marszałkiem województwa, starostami, wójtami, burmistrzami i prezydentami miast. Rozmawiano o koronawirusie i odwoływaniu imprez masowych (od 500 uczestników) oraz imprezach mniejszych, odbywających się w najbliższym czasie, w różnych miejscowościach województwa.

Z naszych informacji wynika, że już po powrocie do Mogilna burmistrz Leszek Duszyński rozmawiał z organizatorami dwóch imprez, jakie w weekend miały się odbyć na terenie Mogilna.

Po rozmowie z organizatorem Turnieju Piłkarskiego Oldboyów Markiem Fredykiem, postanowionio o odwołaniu tego turnieju w najbliższy weekend na hali w Mogilnie przy ul.Grobla i przełożeniu go na inny termin.

Podobnie burmistrz powiedział nam, że rozmawiał z organizatorką Konferencji Kobiet z Inicjatywą - Być Kobietą, Małgorzatą Małecką. Konferencja miała się odbyć w sobotę, 14 marca w Restauracji Boss z inicjatywy Gminnej Rady KGW, GZKRiOR, Urzędu Gminy Mogilno oraz Starostwa Powiatowego w Mogilnie. Sobotni termin został odwołany i przełożony na inny.

Do spraw organizacji imprez w najbliższym czasie wrócimy w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej, w czwartek 12 marca.

Marek Holak, 10 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.