fot. Marek Holak

Taką decyzję podjęli organizatorzy imprez Małgorzata Małecka i Marek Fredyk, po rozmowie z burmistrzem Leszkiem Duszyńskim.

 Dzisiaj, 10 marca w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odbyły się spotkania wojewody kujawsko-pomorskiego z marszałkiem województwa, starostami, wójtami, burmistrzami i prezydentami miast. Rozmawiano o koronawirusie i odwoływaniu imprez masowych (od 500 uczestników) oraz imprezach mniejszych, odbywających się w najbliższym czasie, w różnych miejscowościach województwa.

Z naszych informacji wynika, że już po powrocie do Mogilna burmistrz Leszek Duszyński rozmawiał z organizatorami dwóch imprez, jakie w weekend miały się odbyć na terenie Mogilna.

Po rozmowie z organizatorem Turnieju Piłkarskiego Oldboyów Markiem Fredykiem, postanowionio o odwołaniu tego turnieju w najbliższy weekend na hali w Mogilnie przy ul.Grobla i przełożeniu go na inny termin.

Podobnie burmistrz powiedział nam, że rozmawiał z organizatorką Konferencji Kobiet z Inicjatywą - Być Kobietą, Małgorzatą Małecką. Konferencja miała się odbyć w sobotę, 14 marca w Restauracji Boss z inicjatywy Gminnej Rady KGW, GZKRiOR, Urzędu Gminy Mogilno oraz Starostwa Powiatowego w Mogilnie. Sobotni termin został odwołany i przełożony na inny.

Do spraw organizacji imprez w najbliższym czasie wrócimy w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej, w czwartek 12 marca.

Marek Holak, 10 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.