Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Oferujemy usługi maszynami budowlanymi
Msze św. z trzemeszeńskiej bazyliki transmitowane są na parafialnym facebooku fot. Roman Wolek

Mszę można także oglądać na parafialnym facebooku.

Wyliczono liczbę osób, które mogą przebywać jednocześnie w trzemeszeńskiej bazylice. Po wprowadzeniu nowych unormowań zakładających możliwość przebywania jednej osoby na 15 metrów kwadratowych, obecnie w bazylice, oprócz służby liturgicznej, mogą przebywać jednocześnie 73 osoby.

Wierni powinni zajmować w kościele miejsca oznaczone kartkami z numerami. Uczestnicy mszy św. powinni pamiętać o zachowaniu 2 metrów dystansu, także przy podchodzeniu do komunii św. i przy wychodzeniu z kościoła. Powinni mieć także zakryte usta i nos. Maseczki mogą zdejmować tylko przy przyjmowaniu komunii św. Przy wejściu do kościoła należy zdezynfekować ręce. W tym celu przy wejściu do bazyliki, za drzwiami wahadłowymi, na ścianie wisi dozownik płynu dezynfekcyjnego. Do czasu ograniczenia liczby wiernych w kościele niedzielne msze św. o10.00 będą transmitowane na parafialnym facebooku.

Roman Wolek, 27 IV 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.